Jesteś tutaj

O nas

 

O firmie
Witamy  serdecznie na stronie producenta systemów przeciwsłonecznych oraz moskitier marki „KADR”

Jesteśmy nową firmą, która weszła na rynek w 2014 roku, ale doświadczenie jej pracowników sięga już kilkunastu lat. Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam stworzyć dla Państwa produkt z którego będą Państwo zadowoleni , a jego zakup i montaż w Państwa nieruchomości przebiegnie sprawnie i rzetelnie.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów i usług, nie chcemy być kolejną firmą, dla której liczy się ilość sprzedanych towarów, kosztem jakości, dokładności i staranności ich wykonania.

Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie każdego klienta, dlatego  pomiar, wycena i doradztwo  każdej inwestycji w Państwa nieruchomości wykonywane przez  firmę KADR jest darmowe. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i zapytania. Każdy nasz produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, polskich oraz zagranicznych producentów. Jeśli przekonała Państwa nasza wizja, szukacie, sprawdzonego bez awaryjnego systemu rolet zewnętrznych , wewnętrznych czy tez moskitier, to jesteście  w dobrych rękach.

Jeśli w dalszym ciągu mają Państwo jakiekolwiek zapytania, bardzo serdecznie zapraszamy do osobistego skontaktowania się z nami

RoletyKadr